Shalom od Apostoła Proroka Elisheva Elijahu. Witaj w naszej świątyni bez murów! Jeśli ta Misja jest dla was błogosławieństwem, prosimy, abyście napisali do nas i dali nam znać! Wysyłamy specjalne podziękowania dla wszystkich naszych kibiców. Pismo mówi, że wszyscy jesteśmy jednym ciałem w JAHUSZUA, naszym MASZIJACH, a świat będzie wiedział, że jesteśmy JAHUSZUA, dzięki naszej miłości wzajemnej. (Rzymian 12: 5, Jan 13:35)

– Apostoł / Prorok Elishewa Elijahu

Uwaga: nie jesteśmy ministerstwem zwolnionym z podatku. Nie wzięliśmy łapówki od rządów, by złapać prawdy, które mówimy.

Wierzymy, że YAHVUEH Bóg wynagrodzi wszystkim, którzy w znacznym stopniu pomóc w tę posługę, nawet jeśli jest to w najmniejszym sposobów (przeczytaj 1 Krl.17: 7-16 o wdowie, która dała jej ostatni posiłek dla Eliasza). Chociaż wiemy, że JAHWEH BÓG i wynagrodzi nam rzeczy fizycznych, wiemy również, że największą nagrodę otrzymają pomocnicy tej posługi przez JAHWEH i JAHUSZUA, kiedy staniecie po naszej stronie w Niebie. Największą nagrodą jest to, że wiedząc, kiedy opuszczasz tę ziemię, pomogłeś w służbie, by dotrzeć do rannych i zagubionych dusz dla Chwały JAHWEH i JAHUSZUA, słuchu nich mówi: „Dziękuję” do Państwa dyspozycji.

Darowizny mogą być wysyłane za pośrednictwem międzynarodowego przekazu pieniężnego lub czeku osobistego wystawionego na "Almightywind". JAHUSZUA, niech was błogosławi!

Almightywind